ОУ "Св. Климент Охридски"
Основно училище в град Бяла Слатина
Основно меню

Тържествено награждаване на учениците от ОУ "Св. Климент Охридски" в навечерието на 24 май

В навечерието на най-светлия български празник – 24 май, деня на българската просвета и култура и на славянската писменост, ръководството и педагогическият колектив на ОУ „Св. Климент Охридски“ изразяват своята признателност и уважение към учениците, които със своя талант, трудолюбие, постоянство и достойно поведение допринасят за издигане авторитета и утвърждаване доброто име на училището.

С постигнатите високи резултати в учебната дейност, участието и отличията в общински и областни конкурси, състезания и инициативи, тези ученици са пример за подражание и гордост за цялата училищна общност. Техният личен принос е доказателство, че знанието, стремежът към развитие и активната гражданска позиция са ценности, които изграждат достойни млади хора.

Награждаването е символ на признателност към усилията, упоритостта и успехите на учениците, които с делата си прославят ОУ „Св. Климент Охридски“ и допринасят за утвърждаването му като училище с традиции, дух и бъдеще.

Нека продължават уверено по пътя на знанието, да носят с чест името на своето училище и да бъдат вдъхновение за своите съученици!

Честит празник!