Отборът на МПО „Млад огнеборец“ при ОУ „Св. Климент Охридски“ завоюва престижното II място в комплексното класиране на областния етап на състезанието „Млад огнеборец“ – 2026 г.
Отличието е признание за упоритата подготовка, дисциплината и отличното представяне на учениците, които достойно защитиха името на своето училище. В оспорваната надпревара младите огнеборци демонстрираха бързина, точност, отлични практически умения и силен екипен дух.
Състезанието има важна роля за изграждането на отговорност, смелост и готовност за действие в кризисни ситуации, а участниците показаха, че притежават именно тези качества.
Поздравления за всички ученици и тяхната ръководителка - г-жа Елица Софранова за постигнатия успех! Пожелаваме им още много бъдещи победи, вдъхновение и нови поводи за гордост.













